P6SMBJ51A on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
82,4V Puristusliitin 7,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
DO-214AA, SMB
P6SMBJ51A
DigiKeyn tuotenumero
4878-P6SMBJ51ATR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P6SMBJ51A
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P6SMBJ51A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
51V
Jännite - läpilyönti (min)
56,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
82,4V