P6SMBJ48A
DigiKeyn tuotenumero
4878-P6SMBJ48ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-P6SMBJ48ACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-P6SMBJ48ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P6SMBJ48A
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Tarkka kuvaus
77,4V Puristusliitin 7,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
EDA/CAD-mallit
P6SMBJ48A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
48V
Jännite - läpilyönti (min)
53,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
77,4V