P6SMBJ24A
DigiKeyn tuotenumero
4878-P6SMBJ24ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-P6SMBJ24ACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-P6SMBJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P6SMBJ24A
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Tarkka kuvaus
38,9V Puristusliitin 15,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
EDA/CAD-mallit
P6SMBJ24A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
24V
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
38,9V