P6SMBJ120CA
DigiKeyn tuotenumero
4878-P6SMBJ120CATR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P6SMBJ120CA
Kuvaus
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Tarkka kuvaus
193V Puristusliitin 3,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
EDA/CAD-mallit
P6SMBJ120CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
120V
Jännite - läpilyönti (min)
133V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
193V