P6SMBJ10CA
DigiKeyn tuotenumero
4878-P6SMBJ10CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-P6SMBJ10CACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-P6SMBJ10CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P6SMBJ10CA
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17V Puristusliitin 35,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P6SMBJ10CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
35,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
10V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
11,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
17V