P4SMAJ28CA-AQ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | P4SMAJ28CA-AQ |
Kuvaus | TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 45,4V Puristusliitin 8,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | P4SMAJ28CA-AQ -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 8,8A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 400W |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännitteen suojaus No |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -50°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Luokka Autoteollisuus |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 28V | Pakkaus / kotelo DO-214AC, SMA |
Jännite - läpilyönti (min) 31,1V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 45,4V |