P4SMAJ28CA-AQ
DigiKeyn tuotenumero
4878-P4SMAJ28CA-AQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-P4SMAJ28CA-AQCT-ND - Cut Tape (CT)
4878-P4SMAJ28CA-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P4SMAJ28CA-AQ
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Tarkka kuvaus
45,4V Puristusliitin 8,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
P4SMAJ28CA-AQ -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
28V
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,4V