P4SMAJ18CA
DigiKeyn tuotenumero
4878-P4SMAJ18CATR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P4SMAJ18CA
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 13,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
P4SMAJ18CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
13,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Irtotavara
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
18V
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V