P4SMAJ170A
DigiKeyn tuotenumero
4878-P4SMAJ170ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-P4SMAJ170ACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-P4SMAJ170ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P4SMAJ170A
Kuvaus
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
275V Puristusliitin 1,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
P4SMAJ170A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
1,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
170V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
189V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
275V