ESD3B24WS
DigiKeyn tuotenumero
4878-ESD3B24WSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-ESD3B24WSCT-ND - Cut Tape (CT)
4878-ESD3B24WSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD3B24WS
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323F
EDA/CAD-mallit
ESD3B24WS -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
350W
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
50pF @ 1MHz
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
-50°C – 125°C (TJ)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Pakkaus / kotelo
SC-90, SOD-323F
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42V