DI78L12UAB | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DI78L12UAB |
Kuvaus | IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 9 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-89 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DI78L12UAB -mallit |
Kategoria | Jännite - lähtö (min./kiinteä) 12V |
Valm. | Lähtövirta |
Sarja | Virta - lepovirta (Iq) 6.5 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 42dB (120Hz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo TO-243AA |
Tulojännite (maks.) 35V | Valmistajan laitepakkaus SOT-89 |