DI78L12UAB
DigiKeyn tuotenumero
4878-DI78L12UABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-DI78L12UABCT-ND - Cut Tape (CT)
4878-DI78L12UABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DI78L12UAB
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-89
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DI78L12UAB -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V
Valm.
Lähtövirta
Sarja
Virta - lepovirta (Iq)
6.5 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-243AA
Tulojännite (maks.)
35V