DI78L12DAB
DigiKeyn tuotenumero
4878-DI78L12DABTR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DI78L12DAB
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SO
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA 8-SO
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DI78L12DAB -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V
Valm.
Lähtövirta
Sarja
Virta - lepovirta (Iq)
6.5 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
PSRR
42dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tulojännite (maks.)
35V