BZX84C20-C
DigiKeyn tuotenumero
4878-BZX84C20-CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-BZX84C20-CCT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZX84C20-CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C20-C
Kuvaus
ZENER, SOT-23, 20V, 0.3W, 5%
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 20 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
55 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 14 V
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
300 mW