BZW06-188
DigiKeyn tuotenumero
4878-BZW06-188CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZW06-188TB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZW06-188
Kuvaus
TVS DIODE 188VWM 301VC DO204AC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
301V Puristusliitin 2A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-204AC (DO-15)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZW06-188 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Irtotavara
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-50°C – 175°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
188V
Pakkaus / kotelo
DO-204AC, DO-15, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
209V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
301V