BZW04-256
DigiKeyn tuotenumero
4878-BZW04-256TB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZW04-256
Kuvaus
TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
414V Puristusliitin 1,1A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-204AC (DO-15)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZW04-256 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
1,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-50°C – 175°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
256V
Pakkaus / kotelo
DO-204AC, DO-15, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
285V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
414V