BZT52B4V7
DigiKeyn tuotenumero
4878-BZT52B4V7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-BZT52B4V7CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZT52B4V7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52B4V7
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.7 V 500 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-123F
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZT52B4V7 -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123F
Teho - maksimi
500 mW