BZT52B3V9 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diotec Semiconductor
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.9 V 500 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-123F
BZT52B5V1-AQ
BZT52B3V9
DigiKeyn tuotenumero
4878-BZT52B3V9TR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52B3V9
Kuvaus
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZT52B3V9 -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 1 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123F
Teho - maksimi
500 mW