1.5SMCJ33A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1.5SMCJ33A |
Kuvaus | TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 53,3V Puristusliitin 28,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 1.5SMCJ33A -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 28,1A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännitteen suojaus No |
Osan tila Aktiivinen | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -50°C – 150°C (TJ) |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 33V | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - läpilyönti (min) 36,7V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 53,3V |