1.5SMCJ33A
DigiKeyn tuotenumero
4878-1.5SMCJ33ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-1.5SMCJ33ACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-1.5SMCJ33ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5SMCJ33A
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 28,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5SMCJ33A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
28,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
33V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V