ZXTP03200BZTA
DigiKeyn tuotenumero
ZXTP03200BZTADITR-ND - Rullattu teippi (TR)
ZXTP03200BZTADICT-ND - Cut Tape (CT)
ZXTP03200BZTADIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZXTP03200BZTA
Kuvaus
TRANS PNP 200V 2A SOT-89-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Transistorit - bipolaari (BJT) - yksittäiset PNP 200 V 2 A 105MHz 1.1 W Kiinnitys pintaan SOT-89-3
Kategoria
DC-virtavahvistus (hFE) (min.) @ Ic, Vce
100 @ 1A, 5V
Valm.
Teho - maksimi
1.1 W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - siirtymä
105MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Transistorin tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
2 A
Pakkaus / kotelo
TO-243AA
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-89-3
Vce-saturaatio (maks.) @ Ib, Ic
260mV @ 400mA, 2A