ZHCS350TA on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Torex Semiconductor Ltd
Diodit 40 V 350mA Kiinnitys pintaan SOD-523
ZHCS350TA
DigiKeyn tuotenumero
ZHCS350TATR-ND - Rullattu teippi (TR)
ZHCS350TACT-ND - Cut Tape (CT)
ZHCS350TADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZHCS350TA
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 350MA SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ZHCS350TA -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
1.6 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
12 µA @ 30 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
6pF @ 25V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
350mA
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
810 mV @ 350 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)