SMF4L28CA-7
DigiKeyn tuotenumero
31-SMF4L28CA-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SMF4L28CA-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-SMF4L28CA-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF4L28CA-7
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO219AA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,4V Puristusliitin 8,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-219AA
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,8A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-219AA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
28V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V