SMCJ12CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ12CA-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ12CA-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ12CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ12CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 75,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SMCJ12CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
75,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
12V
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V