SMBJ43CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
31-SMBJ43CA-13-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SMBJ43CA-13-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-SMBJ43CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ43CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,4V Puristusliitin 8,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ43CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
43V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
47,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,4V