SMBJ30CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ30CA-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ30CA-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ30CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ30CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 12,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ30CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
30V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V