SMBJ13A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ13A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ13A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ13A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ13A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21,5V Puristusliitin 27,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ13A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
27,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
13V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
14,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21,5V