SMAZ5V1-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAZ5V1-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAZ5V1-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAZ5V1-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAZ5V1-13-F
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 1W SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 1 W ±5% Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAZ5V1-13-F -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2.5 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 200 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SMA
Teho - maksimi
1 W
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
5 Ohms