SMAZ5V1-13-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMAZ5V1-13-F |
Kuvaus | DIODE ZENER 5.1V 1W SMA |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 5.1 V 1 W ±5% Kiinnitys pintaan SMA |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SMAZ5V1-13-F -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 2.5 µA @ 1 V |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1.2 V @ 200 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -65°C – 150°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±5% | Valmistajan laitepakkaus SMA |
Teho - maksimi 1 W | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 5 Ohms |