SMAJ48A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ48A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ48A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ48A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ48A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
77,4V Puristusliitin 5,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ48A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
48V
Jännite - läpilyönti (min)
53,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
77,4V