SMAJ36A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ36A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ36A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ36A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ36A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 6,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
EDA/CAD-mallit
SMAJ36A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
36V
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V