SMAJ16A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ16A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ16A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ16A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ16A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26V Puristusliitin 15,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ16A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
16V
Jännite - läpilyönti (min)
17,8V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
26V