SMAJ10A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ10A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ10A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ10A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ10A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17V Puristusliitin 23,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ10A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
10V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
11,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
17V