SDT5H100LP5-13
DigiKeyn tuotenumero
31-SDT5H100LP5-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SDT5H100LP5-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-SDT5H100LP5-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDT5H100LP5-13
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3.5 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
660 mV @ 5 A