SDT10A45P5-13D
DigiKeyn tuotenumero
31-SDT10A45P5-13DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SDT10A45P5-13DCT-ND - Cut Tape (CT)
31-SDT10A45P5-13DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDT10A45P5-13D
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 45V 10A POWERDI 5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 45 V 10A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDT10A45P5-13D -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
300 µA @ 45 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
45 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
470 mV @ 10 A