SDM2U20SD3-7 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 15 000
Tekniset tiedot
Diodit 20 V 2A Kiinnitys pintaan SOD-323
SOD-323
SDM2U20SD3-7
DigiKeyn tuotenumero
SDM2U20SD3-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SDM2U20SD3-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
SDM2U20SD3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDM2U20SD3-7
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 20V 2A SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 20 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
54pF @ 5V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
20 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
525 mV @ 2 A