SDM20E40C-7-F
DigiKeyn tuotenumero
31-SDM20E40C-7-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SDM20E40C-7-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-SDM20E40C-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDM20E40C-7-F
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 40V 400MA SC593
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 40 V 400mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDM20E40C-7-F -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 200 mA
Valmistaja
Diodes Incorporated
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
70 µA @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-30°C – 125°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SC-59-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
400mA (DC)