SDM1M40LP8-7
DigiKeyn tuotenumero
SDM1M40LP8-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SDM1M40LP8-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
SDM1M40LP8-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDM1M40LP8-7
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 1A UDFN16082
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 1A Kiinnitys pintaan U-DFN1608-2
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
8.4 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 40 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
25pF @ 5V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V