SBRT5A50SA-13
DigiKeyn tuotenumero
SBRT5A50SA-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBRT5A50SA-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBRT5A50SA-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBRT5A50SA-13
Kuvaus
DIODE SBR 50V 5A SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 50 V 5A Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SBRT5A50SA-13 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
530 mV @ 5 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 µA @ 50 V
Valmistajan laitepakkaus
SMA
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
50 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A