SBRT3U60P1-7
DigiKeyn tuotenumero
SBRT3U60P1-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBRT3U60P1-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBRT3U60P1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBRT3U60P1-7
Kuvaus
DIODE SBR 60V 3A POWERDI 123
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 3A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SBRT3U60P1-7 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 µA @ 60 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 123
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
560 mV @ 3 A
Päätuotenumero
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)