SBRT20M60SP5-7
DigiKeyn tuotenumero
SBRT20M60SP5-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBRT20M60SP5-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBRT20M60SP5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBRT20M60SP5-7
Kuvaus
DIODE SBR 60V 20A POWERDI5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 20A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
570 mV @ 20 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
180 µA @ 60 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
20A