SBRT10U60D1Q-13
DigiKeyn tuotenumero
31-SBRT10U60D1Q-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-SBRT10U60D1Q-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-SBRT10U60D1Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBRT10U60D1Q-13
Kuvaus
DIODE SBR 60V 10A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 10A Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak)
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
400 µA @ 60 V
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252 (DPak)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
520 mV @ 10 A