SBR2U60S1F-7
DigiKeyn tuotenumero
SBR2U60S1F-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBR2U60S1F-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBR2U60S1F-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBR2U60S1F-7
Kuvaus
DIODE SBR 60V 2A SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 2A Kiinnitys pintaan SOD-123F
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
11 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 µA @ 60 V
Sarja
Kapasitanssi @ Vr, F
75pF @ 10V, 1MHz
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123F
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
510 mV @ 2 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)