SBR1U150SA-13
DigiKeyn tuotenumero
SBR1U150SA-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBR1U150SA-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBR1U150SA-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBR1U150SA-13
Kuvaus
DIODE SBR 150V 1A SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 1A Kiinnitys pintaan SMA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SBR1U150SA-13 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 150 V
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
SMA
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
700 mV @ 1 A