SBR10200CTL-13
DigiKeyn tuotenumero
SBR10200CTL-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBR10200CTL-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBR10200CTL-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBR10200CTL-13
Kuvaus
DIODE ARRAY SBR 200V 5A TO-252-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V 5A Kiinnitys pintaan TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SBR10200CTL-13 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
940 mV @ 5 A
Valmistaja
Diodes Incorporated
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Teknologia
Super Barrier
Valmistajan laitepakkaus
TO-252-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
5A