PDS4150-13
DigiKeyn tuotenumero
PDS4150DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
PDS4150DICT-ND - Cut Tape (CT)
PDS4150DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PDS4150-13
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI 5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 4A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PDS4150-13 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 150 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
4A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
760 mV @ 4 A