FW4800010Z | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FW4800010Z |
Kuvaus | CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 48 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 80 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Tyyppi MHz-kide | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Taajuus 48 MHz | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuuden vakaus ±20ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Päätuotenumero |
Kuormakapasitanssi 10pF |