FW4800010Z on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 3 000
Tekniset tiedot
Samankaltainen
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Total Timing Solutions | Datasheet Preview
FW4800010Z
DigiKeyn tuotenumero
FW4800010ZDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
FW4800010ZDICT-ND - Cut Tape (CT)
FW4800010ZDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FW4800010Z
Kuvaus
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
MHz-kide
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
48 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
10pF