FRETHE025
DigiKeyn tuotenumero
31-FRETHE025TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-FRETHE025CT-ND - Cut Tape (CT)
31-FRETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FRETHE025
Kuvaus
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz VCXO CMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Absoluuttinen vetoalue (APR)
±100ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
10mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,061" (1,55mm)
Lähtö
CMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
2mA