FL2400052
DigiKeyn tuotenumero
31-FL2400052TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-FL2400052CT-ND - Cut Tape (CT)
31-FL2400052DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FL2400052
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,78mm)